بهترین رستوران های تهران چه ویژگی هایی دارند؟

اگر به دنبال بهترین  رستوران های نمونه عالی دره یک در تهران میگردید ویژگی هایی باید داشته باشند که در این مطب به ان اشاره شده. احتمالا انتخاب و ارائه یک پیشنهاد جهت صرف یک غذا و ثبت یک خاطره به یادماندنی چیزی است که باید برای رسیدن به بهترین انتخاب از میان بهترین رستوران های تهران، حداقل یکبار شام خوردن در تک تک اون ها و بررسی و مقایسه امکانات آنها حاصل میشود.

خوب این شیوه شاید کارساز باشد اما هزینه های زیادی رو به برای رسیدن به گزینه مورد نظر به همراه دارد.از سری ماجراجویی های 5best.ir  و این بار بررسی پنج ویژگی بهترین رستوران های تهران قصد داریم راز بهترین بودن این رستوران ها را برملا کنیم.

خیلی جالبه وقتی بدونید در این بررسی هیچ اثری از بالا بودن قیمت غذاها و یا خدمات به چشم نمیخوره پس برای فهمیدن اینکه این رستوران ها چگونه مشتریان خود رو از کیلومترها آنطرف تر جذب خود میکنند ما را تا پایان مطلب همراهی بفرمایید.

 

لیست بهترین رستوران های غرب تهران

بهترین رستوران در سعادت اباد

بهترین رستوران های فرحزاد

لیست بهترین رستوران های شرق تهران

بهترین رستوران در تهرانپارس

بهترین رستوران ها در نارمک

لیست بهترین رستوران های شمال تهران


تنوع بالا غذا در بهترین رستوران های تهران

بهترین رستوران های تهران چه ویژگی هایی دارند؟

کیفیت بالا و تنوع زیاد غذا

 

به تناسب تفاوت در شخصیت  آدم ها، سلیقه های غذایی هم متفاوت است اما همه این افراد در یک جا  نقطه نظر مشترک دارند “غذاش باید با کیفیت باشه” .بهترین رستوران های تهران در واقع هم فکری برای پاسخگویی به ذائقه متفاوت مشتریان خود دارند و تمام تلاش خود را در ارائه  تمامی غذاها با کیفیت بالا میکنند.در بسیاری از مواقع یک رستوران در پخت یک نوع خاص غذا شهره عام است اما خوب بهترین رستوران های تهران به دنبال بهترین کردن تمامی غذاهای خود هستند و این مهم ترین دلیل بهترین بودن آ نها است.در واقع آنها علاوه بر ارائه دادن یک کباب بختیاری ناب،غذاهای فرنگی را نیز با کیفیت بسیار مناسبی به مشتریان خود ارائه میدهد.

 

پارکینگ مناسب در بهترین رستوران های تهران

 

دسترسی مناسب جای پارک خودرو

 

جای تعجب است اگر وجود پارکینگ مناسب و اختصاصی برای مشتریان را دلیل دوم بهترین شدن یک رستوران عنوان کنیم اما خوب درست است بهترین رستوران در نزدیکی رستوران خود مکانی اختصاصی و امن را برای خودروهای مشتریان خود تعبیه کردند.وجود این پارکینگ ها امنیت خاطر مشتریان از جریمه های سنگین پلیس،سرقت  و هم چنین سهولت مشتریان با ناتوانی حرکتی را به همراه دارد.یادمان باشد که سالمندان و افراد دچار کهولت سن بخش عمدهای از مشتریان بهترین رستوران های تهران را تشکیل می دهند آنها به واسطه داشتن تجربه مهارت خاصی در انتخاب و گزینش بهترین ها دارند.جامعه ای که بعضا از نگاه مدیران رستوران ها نادیده گرفته می شوند.داشتن پارکینگ اختصاصی ما رو از پیدا کردن برگه و خودکار برای نوشتن شماره پشت شیشه بی نیاز میکنه!فکر کنم میدونید چی میگم!

 

 

                                           مشتری مداری در بهترین رستوران های تهران

 

رعایت آداب و معاشرت بر اساس مشتری مداری

 

همه ما لایق احترام هستیم و در تمامی ارتباطاتمان سعی میکنیم این مساله را به صورت متقابل رعایت کنیم.این امر هنگامی که به عنوان مشتری در یک رستوران و یا فروشگاه حضور پیدا میکنیم چیزی است که نقش پر رنگ تری پیدا خواهد کرد.برخورد مناسب سالن دارها،صندوق دارها و مدیران رستوران دقیقا همان چیزی است که در رستورانهای  به عنوان یک اصل مهم تحت عنوان مشتری مداری رعایت می گردد.

 

ارائه پیش غذا ها و غذا در سریع ترین و مناسب ترین زمان ممکن،رعایت تمیزی میز ها،پاسخگویی سریع به نیاز های مشتریان از مواردی است که در بهترین رستوران تهران پرسنل در جهت ارتقای هر چه بهتر آن به مشتریان میکوشند.

 

                                                       رزرو تولد و مهمانی در بهترین رستوران های تهران

 

امکان رزرو و وجود مکان های ویژه برای مناسبت های مختلف

 

یکی از فواید غذا شاید رفع گرسنگی باشد.صرف غذا آن هم در رستوران ها همیشه دلیلی برای دور هم بودن خانواده ها،دوستان و یا همکاران بوده است.در این حین بهترین رستوران های تهران برای جمع شدن این گروها و ثبت خاطرات شیرین در ذهن آنها کاملا آماده هستند.

طراحی و امکان رزرو سالن های مخصوص برگزاری عروسی ها،نامزدی ها،سالگردها و تولدها یکی از امکاناتی است که  رستوران  در اختیار مشتریان خود میگذارند این خدمات در رستوران های دیگر شهر نیز انجام میشود ولی انچه که آنها را بهترین کرده است” همراهی و درک حساسیت بالا مشتریان خود در وقت و نحوه هرچه بهتر برگزار شدن مراسمات “است.

 

وجود قیمت در لیست غذاها

 

آری همیشه پای پول در میان است.فارغ از بالا و با پایین بودن قیمت غذا، مشتریان همیشه یک مقدار مشخص جهت صرف غذا خود در نظر گرفته اند.هیچ کس دوست ندارد که در پای صندوق سورپرایز شود،واقعا امیدوارم واسه کسی پیش نیاد اونم در اولین قرارها!

هر غذا باید به تناسب مواد مصرف شده،حجم و کیفیت آن قیمت مشخصی داشته باشد.بهترین رستوران ها قیمت های ثبت شده در منو خود را کاملا متناسب با ارزش نوع غذا ارائه داده شده مشخص خواهند کرد.ممکن است یک غذا قیمت بسیار بالا داشته باشد اما وقتی مشتری می داند که بهتر از این وجود نداردبه طور حتم  نگاهی به قیمت ثبت شده کنار آن نخواهد کرد.

 

                                      نمای داخلی یک رستوران زیبا

 

سخن آخر

 

بهترین ها همیشه در خاطر می مانند .آنها همیشه به دنبال راهی برای ثبت خاطرات به بهترین شکل ممکن در ذهن مشتریان خود هستند.ارائه غذاهای خوشمزه،نورپردازی هنرمندانه و یا یک صدای پیانو چیز هایی است که بهترین رستوران های تهران در ترکیب آنها به بهترین شکل استاد شده اند.البته خوب شما هم میدانید که کیفیت اتفاقی نیست برای بهترین شدن این رستوران ها، روش های و استاندارد های زیادی را رعایت میکنند.در مطالب بالا 5best.ir  برخی از ویژگی های مشترک این رستوران ها را مشخص کرد در کنار ثابت شدن تاثیرات این ویژگی ها در جذب مشتری در رستوران های تهران،به کارگیری هنرمندانه این ویژگی ها، بسیار گوناگون است که هر کدام از آنها به گونه ای منحصر به فرد انجام میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *