لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی در میر داماد:

لیزر کردن موهای زائد، به عنوان یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین روش ها برای از بین بردن فولیکول های مو به شمار می رود. به عبارت دیگر می توان گفت، امروزه جایگزین روش های سنتی برای حذف موهای زائد، لیزر می باشد. دستگاه های لیزر با استفاده از اشعه ای که دارند، سبب سست شدن ریشه فولیکول مو می شوند. پس از گذراندن تعداد جلسات لیزر ریشه موهای زائد در نمی آید، و کم کم رشد آن ها تمام می شود. همچنین افراد از شر موهای زائد خود و بند انداختن نجات پیدا می کنند.  

  یکی از مهم ترین مراقبت های قبل از انجام لیزر حذف نکردن موها به مدت ۴ تا ۶ هفته می باشد. همچنین افراد بایستی از هرگونه روش ها برای حذف موهای زائد از جمله اپلاسیون خودداری کنند و قبل از انجام لیزر موهای زائد را بتراشند. علاوه بر این از مهم ترین مراقبت های بعد از انجام لیزر نیز می توانیم، به انجام لایه برداری بدن با استفاده از اسکراب های گیاهی، عدم استفاده از مواد آرایشی و شیمیایی، عدم قرار گرفتن در معرض اشعه مستقیم خورشید و…. اشاره کنیم. امروزه کلینیک های مختلفی در شهرهای مختلف از جمله تهران وجود دارند، که خدمات متنوعی جهت لیزر موهای زائد به افراد و مشتریان ارائه می دهند. 

یکی از کلینیک ها، کلینیک زیبایی در میر داماد می باشد، که با استفاده از دستگاه لیزری پیشرفته به حذف موهای زائد و ریشه فولیکول ها می پردازد.

 ‏پس افراد هیچ نگرانی جهت از بین بردن موهای زائد خود ندارند و می توانند به راحتی از خدمات کلینیک زیبایی در میر داماد بهره‌ مند شوند.

 

کلینیک زیبایی در میر داماد

خدمات تزریق ژل و بوتاکس در کلینیک زیبایی در میر داماد:

 تزریق ژل و بوتاکس به گمان برخی از افراد خدمات یکسانی می باشد. اما می توان گفت این خدمات در کنار شباهت های بسیاری که با یکدیگر دارند، دارای تفاوت هایی نیز می باشند. لذا مهم ترین تفاوت آن ها عبارت است از: 

  • بوتاکس نوعی سم بوتولینوم و ژل نوعی مواد شیمیایی سنتز می باشد، که دارای ترکیبات مختلفی است. بنابراین مواد حجم دهنده در این خدمات به عنوان اصلی ترین تفاوت آن ها به شمار می رود.
  •  بوتاکس با بی حس کردن عضلات از حرکت آن ها جلوگیری می کند و پس از آن پوست چروکیده نمی شود. اما تزریق ژل برای پر کردن حجم از دست رفته پوست و از بین بردن چین و چروک انجام می شود. 

امروزه یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن لک های بدن و چین و چروک قسمت های مختلف صورت، بوتاکس و تزریق ژل می باشد. 

بنابراین در کلینیک زیبایی در میر داماد، افراد متخصص و با تجربه در این زمینه فعالیت می ‌کنند و خدمات بسیاری را به افراد ارائه می دهند. 

انجام بوتاکس، تزریق ژل به گونه ها و دیگر قسمت های بدن، از مهم ترین خدمات کلینیک زیبایی در میر داماد به شمار می ‌رود که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. معمولاً برای پر کردن چین و چروک های صورت و صاف کردن آن ها از تزریق ژل استفاده می کنند. چرا که مواد حجم دهنده به قسمت های گود صورت تزریق می شوند. علاوه بر این بوتاکس نیز برای از بین بردن چین و چروک اطراف چشم و پیشانی، خط خنده و چروک های گردن انجام می‌ شود. 

 

کلینیک زیبایی در میر داماد

 

خدمات کلینیک زیبایی در میر داماد جهت جوانسازی و پاکسازی پوست:

در کلینیک زیبایی در میر داماد علاوه بر زیبایی و سلامتی پوست، خدمات مختلف جهت جوانسازی و پاکسازی به مشتریان ارائه می شود. به عبارت دیگر در این کلینیک زیبایی از دستگاه co2 برای لایه برداری پوست و از بین بردن چین و چروک های آن استفاده می شود. لذا این کلینیک زیبایی افراد بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. در این کلینیک دستگاهی به نام فرکشنال میکرونیدلیگ، برای از بین بردن چین و چروک های صورت، سفت کردن پوست، از بین بردن لکه ها و لایه برداری پوست وجود دارد که از سوزن های نازک استفاده و به سفت شدن پوست کمک می کند. 

علاوه بر این افراد متخصص و با تجربه در کلینیک زیبایی در میر داماد، بهترین خدمات را جهت جوانسازی و پاکسازی پوست به افراد ارائه می دهند. همچنین آن ها را جهت استفاده از اسکراب های گیاهی از جمله اسکراب هایی همچون مخلوط شکر و عسل و آبلیمو و دیگر اسکراب های خانگی و گیاهی راهنمایی می کنند. 

در نتیجه امروزه افراد، جهت پاکسازی و جوانسازی پوست خود هیچ گونه مشکل ندارند و می توانند از راهنمایی متخصصان و افراد با تجربه در کلینیک زیبایی در میر داماد بهره ‌مند شوند.

 

کلینیک زیبایی در میر داماد

 

قسمت های مختلف بدن برای تزریق بوتاکس و ژل :

 تزریق بوتاکس بر روی قسمت ‌های مختلف بدن از جمله پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و…… انجام می ‌شود. همچنین برای جلوگیری از شل شدن پوست و تغییر شکل گونه ها در کلینیک های مختلف زیبایی به تزریق بوتاکس می پردازند. علاوه بر این، تزریق ژل نیز در قسمت های مختلف بدن از جمله استخوان گونه و فک، گوشه لب، خط فک و….. انجام می شود. 

به همین منظور امروزه این خدمات در کلینیک زیبایی در میر داماد با بهترین کیفیت انجام می شود. در هر یک از کلینیک های زیبایی از جمله کلینیک های زیبایی میر داماد، برای تزریق بوتاکس و ژل از مواد مختلفی استفاده می شود. به همین منظور تزریق این مواد دارای برندهای مختلف است. لذا افراد می بایستی بهترین برند را انتخاب کنند. چرا که هیچ گونه عوارضی ندارد و مواد از کیفیت بسیاری برخوردار هستند. همچنین آن ها به نتیجه عالی و خوب می رسند. یکی از برترین برندهای تزریق بوتاکس و ژل mesport است که طرفداران فراوانی را به سمت خود جذب کرده است. 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره برای درج آگهی