کلینیک زیبایی نارمک ب سالها تجربه در شرق تهران منطقه 4 و منطقه 8 تهران دارای خدمات تزریق زل بوتاکس لیزر موهای زائد و جوانسازی و پاکسازی پوست

تزریق ژل و بوتاکس در نارمک

 تزریق ژل و بوتاکس به گمان برخی از افراد خدمات یکسانی می باشد. اما می توان گفت این خدمات در کنار شباهت های بسیاری که با یکدیگر دارند، دارای تفاوت هایی نیز می باشند. لذا مهم ترین تفاوت آن ها عبارت است از: 

  • بوتاکس نوعی سم بوتولینوم و ژل نوعی مواد شیمیایی سنتز می باشد، که دارای ترکیبات مختلفی است. بنابراین مواد حجم دهنده در این خدمات به عنوان اصلی ترین تفاوت آن ها به شمار می رود.
  •  بوتاکس با بی حس کردن عضلات از حرکت آن ها جلوگیری می کند و پس از آن پوست چروکیده نمی شود. اما تزریق ژل برای پر کردن حجم از دست رفته پوست و از بین بردن چین و چروک انجام می شود. 

امروزه یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن لک های بدن و چین و چروک قسمت های مختلف صورت، بوتاکس و تزریق ژل می باشد. 

بنابراین در کلینیک زیبایی در نارمک ، افراد متخصص و با تجربه در این زمینه فعالیت می ‌کنند و خدمات بسیاری را به افراد ارائه می دهند. 

انجام بوتاکس، تزریق ژل به گونه ها و دیگر قسمت های بدن، از مهم ترین خدمات کلینیک زیبایی در نارمک به شمار می ‌رود که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. معمولاً برای پر کردن چین و چروک های صورت و صاف کردن آن ها از تزریق ژل استفاده می کنند. چرا که مواد حجم دهنده به قسمت های گود صورت تزریق می شوند. علاوه بر این بوتاکس نیز برای از بین بردن چین و چروک اطراف چشم و پیشانی، خط خنده و چروک های گردن انجام می‌ شود. 

لیزر موهای زائد در نارمک

لیزر موهای زائد یکی از برترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. همچنین این روش امروزه جایگزین روش های سنتی از بین بردن موهای زائد شده است که دارای مزایا و فواید بسیاری می باشد. علاوه بر این افراد با لیزر موهای زائد از شر اصلاح کردن و تراشیدن موهای زائد نیز نجات پیدا کرده اند. لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه های موجود در ریشه هر فولیکول، بدون آسیب رساندن به پوست می تواند به کمک اشعه فولیکول ها را از بین ببرد و ریشه آن ها را سست کند. از آنجایی که هر فرد برای از بین بردن موهای زائد نیاز به لیزر دارد، تعداد جلسات متفاوت می باشد. 

یعنی تعداد جلسات لیزر در کلینیک های مختلف از جمله کلینیک زیبایی در نارمک با توجه به وضعیت بدن و نوع دستگاه لیزر متفاوت است. اما افراد می توانند برای رسیدن به بهترین نتیجه ۱۰ الی ۱۵ جلسه از لیزر برای از بین بردن و حذف موهای زائد استفاده کنند. انجام لیزر برای حذف موهای زائد نیاز به مراقبت های قبل و بعد می باشد. بنابراین یکی از مهم ترین مراقبت های قبل از انجام لیزر در نیاوردن موها از ریشه به مدت ۴ تا ۶ هفته می باشد. همچنین افراد ضروری است قبل از انجام لیزر، موهای زائد را بتراشند و از انجام اپیلاسیون به شدت خودداری کنند. علاوه بر این می بایستی از در معرض نور خورشید قرار گرفتن، استفاده از کرم و مواد آرایشی و….. نیز پرهیز کنند. مراقبت های بعد از لیزر نیز عبارت اند از: قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری از بند انداختن و اپیلاسیون انجمن لایه برداری برای تسریع ریزش موها و غیره

جوانسازی و پاکسازی پوست در نارمک 

در بسیاری از کلینیک های زیبایی، جوانسازی و پاکسازی پوست توسط دستگاه های پیشرفته انجام می‌شود. یکی از دستگاه هایی که از آن جهت جوانسازی پوست استفاده می شود دستگاه لیزر آر اف فرکشنال می باشد. بعد از استفاده از این دستگاه به خوبی می توانید نتیجه پاکسازی و جوانسازی را در آن ناحیه پوست مشاهده کنید. استفاده از این دستگاه یک روش غیر تهاجمی میباشد که به پوست آسیب وارد نمی کند و افراد با سنین مختلف می توانند از این دستگاه استفاده کنند. 

کلینیک زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی در نارمک از دستگاه‌های مختلف با کمترین عوارض برای مراجعین خود استفاده میکند. این مرکز از افرادی ماهر و باتجربه برای انجام کارهای زیبایی کمک می گیرد. تجربه ی کاری فرد در نتیجه نهایی کار تاثیر بسزایی دارد. میکرونیدلینگ و میکرودرم دو روش جدید برای درمان مشکلات پوستی از جمله جای آکنه زخم و بسیاری موارد دیگر میباشد. تعداد جلساتی که برای میکرونیدلینگ نیاز است برای هر فرد با توجه به شرایط سن، پوست و شدت مشکل آن تعیین می شود بنابراین نمی‌توان عدد خاصی را عنوان کرد. اصلی ترین کاربردی که برای میکرونیدلینگ می‌توان عنوان کرد از بین بردن و رفع چین و چروک است. در بهترین کلینیک زیبایی در نارمک کلیه ی این خدمات با قیمت مناسب انجام می شود. با مراجعه به این مرکز و ارتباط برقرار کردن با کارشناسان آن می‌توانید به درستی این گفته پی ببرید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره برای درج آگهی