تزریق بوتاکس و ژل در کلینیک زیبایی در شریعتی:

در این مقاله می خواهیم به معرفی کلینیک زیبایی در شریعتی بپردازیم. تزریق بوتاکس و ژل یکی از بهترین روش هل برای از بین بردن چین و چروک صورت و پوست می باشد. بنابراین انجام بوتاکس و تزریق ژل در کلینیک های زیبایی توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه انجام می شود. از طرف دیگر می توان گفت تزریق انواع ژل حجم دهنده به صورت، گونه ها و دیگر قسمت های بدن در این کلینیک ها انجام می شود.

 در نتیجه این موارد به عنوان برترین و پر طرفدار ترین خدمات کلینیک زیبایی در شریعتی به شمار می روند. برای انجام بوتاکس نوعی سم جهت بی حس شدن عضلات تزریق می کنند. سپس مراحل دیگر انجام بوتاکس و تزریق مواد مخصوص آن انجام می ‌شود. معمولاً برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی، خط لب، اطراف چشم، چروک های گردن و….. از بوتاکس استفاده می کنند. تزریق ژل نیز به گونه ای است که با تزریق مواد حجم دهنده به قسمت های گودی صورت و پر کردن چین و چروک های آن صورت صاف و هموار می شود. در نتیجه با تزریق ژل جوانسازی و پاکسازی پوست نیز صورت می گیرد.

 

کلینیک زیبایی در شریعتی

تفاوت تزریق بوتاکس با تزریق ژل:

در کلینیک زیبایی در شریعتی، خدماتی نظیر تزریق ژل و تزریق بوتاکس صورت می پذیرد. همان طور که می ‌دانیم برخی از افراد گمان می ‌کنند، تزریق بوتاکس و تزریق ژل به یک شکل انجام می ‌شود و این دو خدمات زیبایی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. لذا می ‌توان گفت تزریق ژل و بوتاکس اگرچه دارای شباهت های بسیاری با یکدیگر هستند، اما دارای تفاوت هایی نیز می باشند. بنابراین از مهم ترین تفاوت آن ها می ‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. مهم ترین تفاوت تزریق بوتاکس و ژل در مواد حجم دهنده آن ها می باشد. بوتاکس نوعی سم بوتولینوم و ژل نوعی مواد شیمیایی سنتز می باشد که دارای ترکیبات مختلفی است.
  2. مکانیسم انجام این دو عمل نیز متفاوت و متنوع است. چرا که تزریق ژل برای پر کردن حجم از دست رفته پوست و از بین بردن چین و چروک انجام می شود. اما بوتاکس با بی حس کردن عضلات از حرکت آن ها جلوگیری می کند و پس از آن پوست چروکیده نمی شود.

 

کلینیک زیبایی در شریعتی

 

نقاط قابل تزریق بوتاکس و ژل:

همان طور که می دانیم تزریق بوتاکس و ژل در کلینیک زیبایی در شریعتی دارای مارک و برند های مختلف می باشد. بنابراین افراد بهتر است از میان انواع مختلف برندهای این خدمات، برترین آن ها را انتخاب کنند. برترین برندهای تزریق بوتاکس و ژل مسپورت می ‌باشد. چرا که از مواد و ترکیبات بسیار خوب و عالی برای انجام تزریق استفاده می ‌شود. انجام هر یک از این تزریقات در قسمت های مختلف بدن انجام می شود. تزریق بوتاکس بر روی قسمت ‌های مختلف بدن از جمله پیشانی، خط خنده، اطراف چشم، خطوط مختلف و…… انجام می ‌شود. همچنین تزریق بوتاکس برای جلوگیری از شل شدن و تغییر فرم گونه ها نیز انجام می شود. لذا می توان گفت یک سوم بالای صورت بوتاکس تزریق می شود. علاوه بر تزریق بوتاکس، تزریق ژل نیز در قسمت های مختلف بدن از جمله استخوان گونه و فک، گوشه لب، خط فک و….. انجام می شود.

 به همین منظور امروزه این خدمات در کلینیک زیبایی در شریعتی با بهترین کیفیت انجام می شود.

 

کلینیک زیبایی در شریعتی

 

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی در شریعتی:

لیزر موهای زائد یکی از برترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. همچنین این روش امروزه جایگزین روش های سنتی از بین بردن موهای زائد شده است که دارای مزایا و فواید بسیاری می باشد. علاوه بر این افراد با لیزر موهای زائد از شر اصلاح کردن و تراشیدن موهای زائد نیز نجات پیدا کرده اند. لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه های موجود در ریشه هر فولیکول، بدون آسیب رساندن به پوست می تواند به کمک اشعه فولیکول ها را از بین ببرد و ریشه آن ها را سست کند. از آنجایی که هر فرد برای از بین بردن موهای زائد نیاز به لیزر دارد، تعداد جلسات متفاوت می باشد. 

یعنی تعداد جلسات لیزر در کلینیک های مختلف از جمله کلینیک زیبایی در شریعتی با توجه به وضعیت بدن و نوع دستگاه لیزر متفاوت است. اما افراد می توانند برای رسیدن به بهترین نتیجه ۱۰ الی ۱۵ جلسه از لیزر برای از بین بردن و حذف موهای زائد استفاده کنند. انجام لیزر برای حذف موهای زائد نیاز به مراقبت های قبل و بعد می باشد. بنابراین یکی از مهم ترین مراقبت های قبل از انجام لیزر در نیاوردن موها از ریشه به مدت ۴ تا ۶ هفته می باشد. همچنین افراد ضروری است قبل از انجام لیزر، موهای زائد را بتراشند و از انجام اپیلاسیون به شدت خودداری کنند. علاوه بر این می بایستی از در معرض نور خورشید قرار گرفتن، استفاده از کرم و مواد آرایشی و….. نیز پرهیز کنند. مراقبت های بعد از لیزر نیز عبارت اند از: قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری از بند انداختن و اپیلاسیون انجمن لایه برداری برای تسریع ریزش موها و غیره

 

کلینیک زیبایی در شریعتی

 

 جوانسازی و پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی در شریعتی:

کلینیک زیبایی در شریعتی بسیار متنوع و مختلف می باشد. همچنین در این کلینیک‌ها بهترین خدمات زیبایی به مشتریان ارائه می شود. بنابراین درمان پوست یکی از خدمات پر طرفدار آن ها برای سلامت پوست و زیبایی می باشد. علاوه بر این، در این کلینیک لایه برداری با دستگاه  CO2نیز انجام می شود.  فرکشنال میکرونیدلیگ نوعی دستگاه برای لایه برداری پوست، از بین بردن لک و چین و چروک های پوست، سفت کردن آن و…. می باشد. همچنین این دستگاه از سوزن های ظریف و با کیفیت استفاده می ‌کند که سبب سفت شدن پوست می شود و چین و چروک‌ها را از بین می‌ برد.

علاوه بر این امروزه در کلینیک زیبایی در شریعتی مشاوره رایگان جهت استفاده از اسکراب های گیاهی نیز به افراد و مشتریان ارائه می شود. به عبارت دیگر آن ها را در زمینه استفاده از اسکراب های گیاهی برای لایه برداری پوست و از بین بردن لکه ها راهنمایی می کنند. پس این کلینیک زیبایی از بهترین خدمات و افراد متخصص در زمینه انجام خدمات زیبایی و سلامتی از جمله تزریق بوتاکس و ژل و جوانسازی و پاکسازی پوست برخوردار است.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره برای درج آگهی