تزریق بوتاکس و ژل در کلینیک زیبایی در صادقیه 

بوتاکس یک سم اختصاصی است که از ماده سمی بوتولینم استخراج می گردد. مکانیزم تاثیر گذاری این سم بر روی گونه و لب ها به این صورت است: ارسال پیام های عصبی به عضلات مربوطه غیر فعال شده و امکان حرکاتی مثل اخم کردن و بالا بردن پیشانی از فرد سلب می گردد. تزریق کردن بوتاکس به عنوان یکی از کم عارضه ترین اعمال زیبایی شناخته می شود. البته لازم است این کار توسط فرد متخصص و در کلینیک زیبایی در صادقیه انجام شود. 

تزریق بوتاکس و ژل به منظور رفع مشکلات زیر استفاده می شود:

تعریق بدن از مواردی است که با کمک تزریق بوتاکس برطرف می شود. چین و چروک های مزاحم موجود بر روی پوست شما نیز با این روش برطرف خواهد شد. با تزریق این ماده به پوست شما، میزان کلاژن بیشتری در سطح پوستتان تشکیل شده و چروک ها اصلاح می گردند. تزریق بوتاکس و ژل به صورت حرفه ای در کلینیک زیبایی در صادقیه انجام خواهد پذیرفت. 

کلینیک زیبایی در صادقیه

 

دلیل افتادگی ابرو پس از بوتاکس 

افتادگی ابرو پس از بوتاکس یکی از عوارضی است که معمولا ترس زیادی را برای افراد به دنبال خواهد داشت. ورزش های اختصاصی و خاصی برای پیشگیری از این اتفاق به صورت همیشگی باید انجام شود. داروهای غیر استاندارد و بهره گیری از پزشکان بی تجربه معمولا از اصلی ترین دلایل این عارضه هستند.

درمان در  کلینیک زیبایی در صادقیه  شما را از این عوارض دور نگه خواهد داشت. دلیل این موضوع بکارگیری با تجربه ترین پزشکان و متخصصان است که حتی  داروهای اصل را به مراجعین تجویز  می کنند. دست زدن به ناحیه بوتاکس نیز از مواردی است که باید به طور کامل پس از این عمل جراحی کنار گذاشته شود. اصلی ترین مشکلی که از این طریق اتفاق خواهد افتاد، ورود میکروب ها و میکروارگانیسم های ناحیه دست به منطقه بوتاکس است. 

هیچ نوع ضربه فیزیکی نباید به این ناحیه وارد شود. پس از اصلاح وضعیت منطقه بوتاکس شده شما می توانید از نتیجه کار رضایت بیشتری داشته باشید. 

 

درمان چین و چروک پوست 

کلینیک زیبایی در صادقیه یکی از مهم ترین مراجع برای درمان همیشگی چین و چروک های موجود بر روی سطح پوست شماست. هیچ کس علاقه ندارد با سطح زیادی از چین و چروک بر روی پوست خود زندگی کند. بنابراین بهترین راه برای درمان این چین و چروک ها اصلاح وضعیت پوست صورت شما با انجام خدمات بوتاکس و تزریق ژل است. برای افزایش میزان مقاومت پوست لازم است که کلاژن بیشتری در سطح آن ایجاد شود. یکی از راه حل های مناسب برای این کار، تزریق صحیح ژل و بوتاکس می باشد. 

تزریق ژل برای برجسته سازی لب و گونه 

تزریق ژل برای برجسته کردن سطح لب ها باعث می شود که لب شما دارای سطح مناسبی از مواد حجم دهنده برای شکل گیری مناسب  داشته باشد. تزریق ژل می تواند در نهایت سبب رشد حجم و اندازه اصلی لب های شما گردد. 

 

 

بهترین دستگاه ها برای رفع کامل موهای زائد و عوارض آن 

فناوری لیزر الکساندرایت از بهترین دستگاه هایی است که کلینیک زیبایی در صادقیه جهت رفع موهای زائد از آن ها استفاده می کند. پوست های روشن برای رفع موهای زائد خود نیاز به این نوع دستگاه ها دارند. دستگاه دایود امکان نفوذ لیزر در سطح پوست را فراهم می کند. ایرانی ها دارای پوستی بسیار حساس هستند. در نتیجه باید برای آن ها از دستگاه های دارای سرعت عمل بالا استفاده کرد.

فناوری اندیگ نیز دارای امکان حذف فولیکول های مو است. پوست های سبزه و نواحی تیره تر بدن به خوبی از این دستگاه برای رفع تیرگی ها بهره می گیرند. 

جوانسازی و پاکسازی پوست کلینیک زیبایی در صادقیه

پاکسازی چربی های اضافه سبب می شود که پوست شما دارای سطح بسیار بالایی از شاخص سلامت باشد. در صورت پاک نمودن چربی های اضافه موجود بر روی پوست صورت امکان پاکسازی سطح آن از آلودگی ها فراهم خواهد شد.

 کلینیک زیبایی در صادقیه به نوعی می تواند بیشتر آلودگی ها و میکروب های موجود بر روی سطح پوست را از بین ببرد. یک راه خانگی برای از بین بردن چربی سطح پوست وجود دارد. این راه بهره گیری از پاک کننده ها و ابزار ویژه پاکسازی سطح پوست می باشد. اما به تنهایی و بدون علم کافی قادر به پاکسازی صحیح نخواهید شد بنابراین بهره گیری از خدمات کلینیک زیبایی در صادقیه در این امر به شما کمک شایانی خواهد کرد.  پاکسازی عمیق سطح پوست شما به صورت هفتگی امکان جوانسازی سطح پوست را فراهم می کند. 

کلینیک زیبایی در صادقیه

 

دستگاه هایفوتراپی و ار اف فرکشنال 

دستگاه هایفوتراپی روش ویژه ای برای اصلاح چین و چروک ها و آثار پیری در صورت زنان است. مزایای لیفت صورت برای این سبک از جراحی ها در نظر گرفته شده است. مکانیزم اثر گذاری این دستگاه بر روی صورت با امواج فراصوت اتفاق می افتد. 

کلینیک زیبایی در صادقیه کمک می کند که سطح کلاژن بیشتری در پوست افراد ایجاد شود. کاهش چین و چروک و افتادگی پوست از مزایای ویژه مربوط به دستگاه هایفوتراپی است. صاف کردن پوست و افزایش میزان شادابی آن از دیگر مواردی است که به این دستگاه ها مرتبط می باشند. 

دستگاه ار اف فرکشنال از بهترین دستگاه هایی هستند که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. تحریک کلاژن سازی از مهم ترین وظایف این دستگاه ها بوده و خطرات کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. این دستگاه در کلینیک زیبایی در صادقیه بسیار کاربردی است. 

کلینیک زیبایی در صادقیه

 

میکرونیدلینگ co2 فرکشنال 

چین و چروک و آکنه دو نوع مهم از کاربردهای این دستگاه بسیار حرفه ای هستند. کلینیک زیبایی در صادقیه امکان رساندن داروهایی مثل انواع ویتامین سی را به سادگی برای شما فراهم می سازد. ترتینوئین نیز برطرف کننده مشکلات زیادی مثل جای جوش می باشد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره برای درج آگهی